Białe meble pięknie prezentują się w mieszkaniach urządzonych w niezwykle modnym stylu skandynawskim. Coraz więcej osób chętnie wybiera również białe stoliki kawowe, które mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jakie są ich najważniejsze zalety i wady?

Zalety białych stolików kawowych

Bez wątpienia biel jest kolorem, który zawsze świetnie wygląda. Jest to także barwa, do której z łatwością dobierzemy dodatki – w końcu każdy kolor pasuje do bieli. Warto rozważyć zakup białego stolika kawowego, jeśli chcemy rozjaśnić salon, lecz nie zamierzamy wymieniać całego kompletu mebli. Jeden lub dwa białe stoliki stojące w centrum salonu sprawią, że nabierze on wyjątkowego charakteru, stanie się jaśniejszy i bardziej przytulny.

Białe stoliki kawowe – wady

Największą wadą białych stolików jest fakt, że każde zabrudzenie jest na nich natychmiast widoczne. Rozlana kawa, okręgi pozostawione po kubkach czy ślady dziecięcych rączek nie zdołają ukryć się na białym stoliku kawowym. Warto więc wybierać białe stoliki z powłoką, która umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie mebla. Dobrym pomysłem jest również korzystanie z designerskich serwetek, podkładek czy obrusów w kolorach kontrastujących z bielą stolika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *