Teściowa twierdzi, że białe meble są trudne w utrzymaniu, a przyjaciółki zniechęcają do zakupu jasnych mebli przy małym dziecku? Jeśli białe szafy są twoim marzeniem, nie rezygnuj z niego – dobrej jakości białe meble naprawdę mogą przetrwać lata!

Sprawdzony producent

Jeśli nie chcesz, by na twoich białych meblach pozostawały ślady dziecięcych rączek, dopłać kilkadziesiąt złotych i wybierz meble od znanego producenta. Wybierając markowe meble, masz pewność, że renomowany producent dołożył wszelkich starań, by zapewnić swoim klientom wytrzymałe meble na wiele lat użytkowania.

Wysokiej jakości materiał

Jeśli planujesz nabyć białe meble przez internet, sprawdź opisy znajdujące się na stronie producenta lub pośrednika. Dobry sprzedawca zawsze informuje swoich klientów o tym, z jakiego materiału zostały wykonane jego produkty. Jeśli takich informacji nie ma na stronie,  skontaktuj się ze sklepem internetowym. Niektóre z nich, np. Meblezet.com, mają na swojej stronie czat na żywo, który obsługiwany jest przez doświadczonego pracownika, gotowego natychmiast odpowiedzieć na twoje pytania.

Biel to nowa czerń

Białe meble są ponadczasowe i jeśli tylko wybierzesz dobrej jakości produkty, możesz mieć pewność, że nawet po wielu latach użytkowania będą prezentowały się doskonale. Do białych mebli można też bezpiecznie dobrać kontrastowe lub wzorzyste dodatki, których nie odważylibyśmy się umieścić w ciemnym salonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *