Uważasz, że twój salon jest zbyt ciemny i niechętnie w nim przebywasz? Rozpocznij małą rewolucję i zamień ciężkie ciemne meble na białe stoliki, szafy i komody!

 

Białe meble kojarzone są ze stylem skandynawskim, który z kolei łączy się ze wszystkim, co przytulne. Nie bez powodu Duńczycy mają w swoim słowniku słowo hygge, które stało się kilka lat temu fenomenem. Życie w stylu hygge to otaczanie się przedmiotami, które mają dla nas wartość sentymentalną, a także tymi, które korzystnie wpływają na nasz nastrój. Skandynawowie, którzy przywykli do tego, że słońce zachodzi u nich szybciej niż na południu Europy, bardzo często mają w swoich domach białe meble, które rozjaśniają ich salony, kuchnie i sypialnie.

 

Ciężkie i ciemne meble może i są praktyczne, jednak jeśli czujesz się przytłoczony ich obecnością, znajdź im nowy dom, wstawiając ich zdjęcia na portale aukcyjne i media społecznościowe, a sam zaopatrz się w lekkie białe meble. To najprostszy sposób, by całkowicie odmienić salon i dodać mu lekkości oraz światła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *