Jeśli patrzysz na swój salon i czujesz, że styl, w jakim jest urządzony, był modny kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu, to znak, że nadszedł już czas na zmiany. Jednak wbrew powszechnym przekonaniom nowoczesny salon wcale nie musi być drogi. Po prostu trzeba wiedzieć, gdzie szukać!

Sklepy internetowe

Najdroższe meble bez wątpienia znajdują się w salonach meblowych. Ich zaletą jest fakt, że każdy mebel można obejrzeć na żywo i dotknąć. Warto jednak przełamać się i zacząć korzystać z internetowych salonów meblowych. Wiele z nich (np. Meblezet.com) oferuje swoim klientom atrakcyjne zniżki, zapewnia darmową wysyłkę za zakupy przekraczające wartość 500 zł oraz umożliwia porozmawianie z konsultantem za pomocą darmowego czatu znajdującego się na stronie. Warto przy tym pamiętać, że w przypadku niezadowolenia z zamawianych produktów, mamy co najmniej 14 dni na ich zwrot, a w niektórych przypadkach sklep przedłuża ten termin.

Portale aukcyjne

Jeśli zależy ci na tańszym zakupie mebli do salonu, przeglądaj popularne portale aukcyjne, na których często można znaleźć nowoczesne białe meble za niewielkie pieniądze. Pamiętaj jednak, by zawsze sprawdzać opinie o sprzedających i prosić o dodatkowe informacje lub zdjęcia, jeśli jesteś zainteresowany zakupem.

Media społecznościowe

Użytkownicy Facebooka często pozbywają się nieużywanych rzeczy, wystawiając ich zdjęcia na swoim profilu. W ten sposób możesz nabyć wyjątkowe białe stoliki lub szafy do swojego nowego salonu nawet za darmo. Największą zaletą nabycia mebli w ten sposób jest fakt, że mniej lub bardziej znamy osobę, od której nabywamy dane produkty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *